Sosyal Medyada Biz

Sosyal Medyada Biz

Kaynakları en iyi şekilde kullanmayı, işi büyütmeyi ve mutlu etmeyi annelerimizden öğrendik. Tüm annelerimizin Anneler Günü'nü kutluyoruz.


Sosyal Medyada Biz

Genel Müdürümüz Sayın Şahismail Şimşek Nasıl Bir Ekonomi Gazetesi faktoring özel dosyasında mesajlarını paylaştı.


Sosyal Medyada Biz

Hayatımızın tüm alanında bizlere doğru yolu gösteren cesur ve yetenekli kadınlarımızın varlığı ve başarıları ile gurur duyuyor, tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyoruz.


Sosyal Medyada Biz

2023 yılı faaliyet raporumuz yayımlanmış olup; işlem hacmimiz 86 milyar TL, aktif toplamımız 24 milyar TL, net kârımız 1,16 milyar TL, özkaynak büyüklüğümüz ise 3 milyar TL’ye ulaşmıştır. Özel sermayeli faktoring şirketleri arasında aktif toplam, net kar ve alacak bakiyesi gibi temel bilanço kalemlerinde ilk sırada yer alan şirketimiz, 2024 yılı içerisinde de müşterilerimizin finansal ihtiyaçlarını uygun koşullarda ve en hızlı biçimde karşılama yönünde aynı özveri ve gayretle çalışacaktır. Bu başarıda emeği geçen tüm çalışanlarımıza ve bizleri tercih eden değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.


Sosyal Medyada Biz

İklim değişikliği, arazi bozulması, suyun kötü kullanımı topraklarımızda küresel çölleşme krizine neden olmaktadır. Sürdürülebilir bir dünya için toprağımızı ve suyumuzu koruyalım.


Sosyal Medyada Biz

Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarına (SKA) katkı sağlayabilmek için İş Faktoring olarak Kurumsal Karbon Ayak İzi Ölçümümüzü yaptırıyor ve Karbon Ayak İzimizi azaltmak yolunda daha somut adımlar atıyoruz.Sosyal Medyada Biz

Şirketimizin Uzun Vadeli Ulusal Kredi Derecelendirme Notu TR AA-‘den TR AA’ya yükselmiştir. Bunun yanında Özkaynaklar, Toplam Aktifler, Faktoring Alacakları ve Net Kar gibi temel bilanço kalemlerinde de Özel Sermayeli Faktoring Şirketleri arasındaki liderliğimizi devam ettirdik.