Biz Kimiz

İş Faktoring, bir Türkiye İş Bankası iştiraki olarak 1993 yılında kurulmuştur. Sektörde 30 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren İş Faktoring, müşterilerine finansman, garanti ve tahsilat konularında güvenilir, hızlı ve rekabetçi hizmetler sunmaktadır. İş Faktoring’in müşterisi olan şirketler, faktoring’in hızlı nakit akışı, zaman ve kaynak tasarrufu getirilerinden yararlanmaktadırlar.

İş Faktoring ayrıca yurt dışı alım satımlarda birlikte çalıştığı Factors Chain International (FCI) bünyesindeki geniş muhabir ağıyla, şirketlerin uluslararası işlemlerinde de faktoring hizmeti sunmaktadır.

Güçlü finansal yapısı, köklü kurumsallığı ve uzman kadrosundan aldığı güçle müşterilerine daima en iyi hizmeti sunmayı ilke edinen İş Faktoring, bugün sektörünün önde gelen şirketleri arasında yer almaktadır.

İş Faktoring ülkemizde faaliyet gösteren her ölçekten firmanın yurt içi ve yurt dışı alım satım işlemlerinde güvenilir iş ortağı olarak sektöre öncülük etmekte, yarınlara emin adımlarla ilerlemektedir.

Biz Kimiz